Moda

Biustonosz bez ramiączek

Oferta biustonoszy jest dzisiaj bardzo bogata. Szeroki wybór biustonoszy czeka zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Wiele kobiet, które szukają wyjątkowego stanika wybiera stanik bez ramiączek. Dlaczego to właśnie ten fason cieszy się dużą popularnością?

Staniki bez ramiączek: idealny do sukienek

Stanik bez ramiączek to świetny wybór na letnie miesiące, gdy większość kobiet chętnie nosi sukienki i bluzki z odkrytymi ramionami. Biustonosz bez ramiączek sprawdzi się oczywiście także do wieczorowych kreacji z odkrytymi ramionami lub na bardzo cienkich ramiączkach. Wybierając stanik bez ramiączek wreszcie można zapomnieć o wystających ramiączkach od stanika. Wiele kobiet chętnie kupuje staniki bez ramiączek, ale jest także spora liczba takich, które boją się, że nie będzie on w stanie utrzymać piersi na swoim miejscu. Obawy te są bezpodstawne. Trzeba tylko pamiętać o tym, że rozmiar biustonosza bez ramiączek musi być dobrany idealnie. Warto też wiedzieć, że biustonosze bez ramiączek mają wszyty silikonowy pasek, który utrzymuje piersi na swoim miejscu.

Różnorodność fasonów, kolorów i rozmiarów

Stanik bez ramiączek dostępne są w różnych kolorach, fasonach i rozmiarach. Dzięki temu każda kobieta ma możliwość znalezienia modelu, który idealnie wpisze się w jej oczekiwania. Klasyczny biustonosz bez ramiączek to oczywiście bardotka. To biustonosz, którego historia sięga lat 50. XX wieku. Został zaprojektowany dla Brigitte Bardot.