Dla firm

Brand to podstawa

Mamy dobry produkt, a mimo wszystko nie jest ten produkty wykorzystywany przez potencjalnych klientów? Nasze usługi biją na głowę usługi konkurencji, ale nie przekłada się to na sukces finansowy? Najprawdopodobniej winne jest temu nie co innego, tylko nie najlepszy brand. Czyli co tak naprawdę? I co z tym potem zrobić?

Produkt rozszerzony

Nasz produkt to nie tylko to, co konkretnie robimy lub sprzedajemy. Klient tak naprawdę decyduje się na całe opakowanie, którego wnętrzem jest zaspokojenie jego potrzeby.

Jeden może być ekologiczny, a drugi nowoczesny. Jeszcze inny będzie wrażliwy socjalnie. To oczywiście opisywanie kwestii w sposób zdecydowanie przekoloryzowany, co jednak pozwala zrozumieć, jak firma i produkt jest widziana na rynku.

Odpowiedni wizerunek

Agencja brandingowa jest w stanie zapewnić odpowiedni wizerunek firmie i jej produktom czy usługom. Poprzez stworzenie odpowiedniego brandu, firma brandingowa sprawia, że sprzedawane rzeczy czy działania są bardzie atrakcyjne dla określonych grup ludzi.

Doradztwo strategiczne w tej kwestii odnosi się bynajmniej nie tylko do samego logo czy nazwy firmy, ale raczej do całego sposobu działania i prezentowania się w przestrzeni publicznej. Branding można przeprowadzić od zera, dokonać jego liftingu lub zupełnie zmienić wizerunek firmy i jej produktów. Wszystko zależy od potrzeb klienta.