Handel

Czy warto kupić damski wibrator?

Seks (https://pl.wikipedia.org/wiki/Seks) powoli przestaje być w naszym kraju tematem tabu. Nie da się ukryć, że sfera seksualna zajmuje bardzo ważne miejsce w życiu większości z nas. Coraz więcej kobiet decyduje się na zakup wibratora. Czy to dobry pomysł?

Wibratory dla kobiet: seks nie musi być nudny

Erotyczna zabawka, czyli wibratory dla kobiet nie musi przypominać męskiego penisa. Obecnie dostępne wibrator dla kobiet mają przeróżne, często zaskakujące kształty. Panie, które zdecydują się na wibrator dla kobiety mogą wybrać owady, zwierzątka, drapieżne pazurki. Każdy z nich może dostarczyć wrażeń i zwiększyć satysfakcję z życia intymnego. Do tego należy pamiętać, że wibrator dla kobiet może mieć różne rozmiary. W sklepach z gadżetami erotycznymi dostępne są zarówno wibrator dla kobiety, które mogą stymulować odbyt, pochwę lub jednocześnie te dwie strefy. Te ostatnie to tak zwane króliczki. Przed zakupem trzeba więc przede wszystkim określić swoje preferencje. 

Wibratory dla kobiet: na co zwrócić uwagę na zakupach?

Tanie wibratory dla kobiet powinny być przede wszystkim bezpieczne. Na zakupy trzeba więc wybrać sklep, w którym sprzedawane są wibratory naprawdę bardzo dobrej jakości. Najczęściej do produkcji tych erotycznych zabawek używana jest guma albo silikon. Spotkać można także wibratory metalowe. Silikonowy wibrator jest bardzo miękki, a przy tym nie wywoła alergii. Wibrator typu dildo jest najbardziej cichy. Panie, które zamierzają korzystać z wibratora w wannie lub pod prysznicem powinny postawić na model wodoodporny.