Nieruchomości

Dąbrówka koło Poznania: dlaczego warto tam zamieszkać?

Poznań to jedno z piękniejszych polskich miast. Świetnie się w nim zarówno pracuje, jak i mieszka. Coraz częściej jednak osoby, które planują zakup nowego mieszkania lub domu wybierają te położone poza Poznaniem. Lokalizacją, która cieszy się naprawdę bardzo dużą popularnością jest Dąbrówka.

Dlaczego mieszkania w Dąbrówce cieszą się zainteresowaniem?

Mieszkania Dąbrówka bardzo szybko znajdują nabywców nie tylko z uwagi na bardzo interesującą ofertę dewelopera, ale także z uwagi na walory samej miejscowości. Do atutów Dąbrówki bez wątpienia należy to, iż do centrum Poznania można dostać się bardzo szybko zarówno komunikacją publiczną, jak i własnym samochodem. Mieszkania Dąbrówka mają jeszcze jeden atut: bardzo bliskie sąsiedztwo terenów zielonych. Mieszkańcy Dąbrówki niemal w zasięgu ręki mają las Zakrzewski – idealne miejsce na piesze i rowerowe wycieczki całą rodziną. W Dąbrówce jest przedszkole, szkoły, galeria handlowa.

Nowoczesne osiedle z bogatą infrastrukturą lokalną

Mieszkania Dąbrówka zostały zbudowane na osiedlu, do którego prowadzą utwardzone drogi. Równie drogi wewnętrzne są utwardzone i bardzo dobrze oświetlone. Standard osiedlowej infrastruktury naprawdę jest bardzo wysoki. W trosce o najmłodszych mieszkańców urządzone zostały nowoczesne, bezpieczne place zabaw. Duża liczba miejsc postojowych i mnóstwo zieleni to oczywiście także należy do atutów mieszkań w Dąbrówce. Mieszkania, które proponuje jeden z deweloperów to lokale w zabudowie wielorodzinnej i szeregowej.