Budowa i remont

Drewniana podłoga do domu

Jedną z najważniejszych decyzji, jaka stoi przed nami w momencie urządzania nowego domu lub mieszkania, jest zagadnienie jaką podłogę wybrać. Naturalne drewno, panele laminowane, winylowe, a może po prostu płytki? To ważna kwestia, ponieważ zazwyczaj jest to wybór na lata, więc podłoga musi być solidna, trwała, odporna na zarysowania, zabrudzenia i wilgoć.

Oferty podłóg drewnianych

Obecnie mamy do wyboru wiele różnych rodzajów podłóg w postaci paneli, płytek czy różnego rodzaju wykładzin. Jednak wciąż ogromnym powodzeniem cieszą się podłogi drewniane. Producent często ma w swojej ofercie nie tylko gotowy, łatwy do ułożenia produkt w postaci desek lub paneli, ale często też oferuje montaż wliczony w cenę.

Co więcej producenci parkietów zapewniają swoim klientom przeróżne wzory, kolory i rozmiary. Takie podłogi mogą różnić się rodzajem użytego drewna, jego odcieniem, widocznością słoi, sposobem impregnacji, a także kierunkiem ułożenia klepek.

Doświadczony producent drewnianych podłóg

Producent parkietu dębowego z wieloletnim doświadczeniem. Swoje produkty przygotowuje począwszy zakupu surowca z lasu, poprzez jego transport, obróbkę, aż po wypuszczenie z taśmy produkcyjnej skończonych elementów podłogi, gotowych do montażu w domu klienta. Warto wspomnieć, że to nie tylko producent podłóg drewnianych. W ofercie firmy znajdziemy także inne produkty takie jak np. wysokiej jakości dębowe stoły, więźby dachowe czy meble na wymiar, a nawet drewno na opał.