Usługi

Jakie usługi świadczą kancelarie patentowe?

Kancelaria patentowa jak sama nazwa wskazuje zajmuje się kompleksowymi usługami dotyczącymi wszelkiego rodzaju patentów mowa tutaj o ochronie własności przemysłowej na rynku polskim oraz zagranicznym. Patent na określony wynalazek, wzór użytkowy bądź wzór przemysłowy może zostać zgłoszony do urzędu patentowego w Polsce, w Unii Europejskiej oraz w innych krajach na całym świecie. Biuro patentowe działa na rzecz klienta skutecznie oraz terminowo, oferując pełne doradztwo w zakresie zgłaszania patentów a także dochodzenia praw względem ich ochrony.

Pomoc w opatentowaniu wynalazku

W miejscu jakim jest kancelaria patentowa, pracuje niejeden rzecznik patentowy, który nie tylko służy profesjonalnym i fachowym doradztwem, ale również oferuje pełne wsparcie z zakresu ochrony własności przemysłowej. Kancelaria zajmuje się patentowaniem wynalazków, pełną ochroną wzorów użytkowych oraz wzorów przemysłowych, oraz rejestracją nazw firmy czy przeprowadzaniem fachowych badań patentowych. Jeżeli poszukujesz dobrego rzecznika patentowego, który pomoże ci w opatentowanie swojego wynalazku, koniecznie zgłoś się do profesjonalnej kancelarii patentowej.

Co wyróżnia kancelarie patentowe wśród konkurencji?

Za każdym razem podchodzimy do klienta w sposób indywidualny i fachowy, a nasza kancelaria patentowa działa profesjonalnie od wielu lat, robiąc wszystko aby klienci zawsze byli zadowoleni. Głównym pracownikiem kancelarii jest radca patentowy, który oferuje swoją pomoc na każdym etapie patentu oraz podczas ochrony danego wzoru użytkowego. Już dziś sprawdź szczegółową ofertę kancelarii patentowej i zapoznaj się z usługami jakie świadczymy dla klientów indywidualnych i firmowych.