Moda

Modne kurtki męskie

Modna kurtka jest jednym z głównych elementów podstawowej męskiej garderoby, która pozwala stworzyć stylowy wygląd, podkreślić sukces i indywidualny styl. Jakie modele kurtek męskich będą modne w sezonie jesień-zima 2019-2020 i jakie kurtki wiosenne i kurtki jesienne zaprezentowali wybitni projektanci na wybiegach modnych stolic świata.

Jakie modne modele kurtek wybrać?

Nadchodzący sezon nie przynosi zasadniczych zmian. Oszałamiający odważny wizerunek tworzą swobodne parki, kurtki bomber i kurtki puchowe jak też kurtki skórzane i tanie kurtki męskie z dżinsu. Z pierwszego miejsca nadal nie rezygnują kurtki przejściowe męskie w stylu „bomber”. Choć nie są to kurtki eleganckie, to ten styl stał się jednym z najpopularniejszych w męskiej garderobie. Jeśli chodzi o późno jesienne kurtki przejściowe męskie, to najlepszym uniwersalnym i stylowym wyborem męskiej odzieży wierzchniej na zimę jest kurtka puchowa. W sezonie jesienno-zimowym 2019-2020 modne są jasne kolory z ogromnymi kapturami.

Dżins nadal w modzie

Miłośnicy klasycznej mody i eleganckiego stylu mogą wybrać męski płaszcz. W tym sezonie nie są gorsze od kurtki. Jeśli chodzi o kurtki przejściowe męskie, nadal modny jest dżins. Na wybiegach można było zobaczyć szeroką gamę dżinsowych kurtek męskich. Na pokazach mody zostały prezentowane stylowe modele, w których dżins uzupełniono elementami dekoracyjnymi wykonanymi z naturalnego futra. Oferowane modele zostały zróżnicowane pod kątem możliwości i zasobności portfela klientów.