Usługi

Namioty weselne

Wesela na świeżym powietrzu cieszą coraz większą popularnością wśród młodych par. Ten ekstrawagancki na pierwszy rzut oka sposób uczczenia najważniejszego dnia w życiu jest wbrew pozorom tańszy niż tradycyjne wesele i zapewnia więcej wspomnień i wrażeń parze młodej.

Po pierwsze namiot

Mimo że przyjęcia weselne tego typu organizuje się praktycznie tylko latem, to pierwszą rzeczą, o którą musimy zadbać, jest wynajem namiotów weselnych. Zawsze bowiem możemy trafić na gorszą pogodę, opady deszczu czy nawet chłodniejszy dzień. Jeśli chodzi o sam wynajem namiotów weselnych, to koszt takiej operacji nie będzie droższy niż wynajem sali weselnej, a w wielu przypadkach będzie mile rozczarowani w kwestii koniecznych do poniesienia wydatków. Namioty weselne warto zorganizować sobie stosunkowo wcześniej, zwłaszcza kiedy będziemy musieli uzyskać zgodę właściciela terenu na zorganizowanie tam imprezy masowej.

Zadbać o odpowiednią oprawę

Po pierwsze warto zadbać o to, aby wesele odbyło się w możliwie najbardziej urokliwym miejscu, jakie uda nam się znaleźć. Jeśli priorytetem są dla nas kwestie ekonomiczne, to oczywiście możemy zorganizować wesele na własnej działce. Jeżeli posiadamy pewną ilość środków finansowych, to z bardziej ekstrawaganckich lokalizacji warto rozważyć okolice zrujnowanego zamku, plaże nad jeziorem lub nad morzem czy okoliczną przystań. Musimy też zdecydować się czy na miejscu wesele będziemy jednocześnie brać ślub, czy odbędzie się on w pobliskim kościele. W tym pierwszym przypadku warto zadbać o zapewnienie miejsca dla urzędnika urzędu stanu cywilnego.