Budowa i remont

Niezawodne stalowe konstrukcje

Konstrukcje stalowe są powszechnie wykorzystywane w budownictwie i przemyśle. Doskonale sprawdzają się jako elementy budynków o różnym przeznaczeniu, ale nie tylko.

Co można wykonać, wykorzystując stalowe konstrukcje?

Konstrukcje stalowe coraz częściej wykorzystywane są przy budowie obiektów przemysłowych takich jak hale produkcyjne i magazyny. Stalowe konstrukcje są lekkie, ale jednocześnie bardzo wytrzymałe i trwałe. Dają też możliwość projektowania i budowania budynków o najbardziej skomplikowanych kształtach. Nie bez znaczenia jest także to, że szkielety hal stalowych są tańsze od konstrukcji murowanych. Szkielety hal stalowych mogą zostać wykonane na indywidualne zamówienie. Dzięki temu szkielety hal stalowych spełnią potrzeby każdego inwestora.

Inne możliwości wykorzystania konstrukcji stalowych

Konstrukcje stalowe świetnie sprawdzają się nie tylko przy wykonywaniu wielkogabarytowych obiektów. Powstają z nich także konstrukcje reklamowe. Mogą one zostać umieszczone przy różnego rodzaju trasach komunikacyjnych. Konstrukcje reklamowe doskonale sprawdzają się do umieszczania wielkoformatowych reklam.

Kolejnym produktem o stalowej konstrukcji są kratownice drogowe. Służą one do montażu tablic informacyjnych. Kratownice drogowe są wytrzymałe i trwałe. Kratownice drogowe są też bezpieczne. Schody stalowe jeszcze do niedawna były montowane tylko w obiektach przemysłowych. Dzisiaj schody stalowe coraz częściej wykorzystywane są w biurowcach i domach prywatnych. Schody stalowe doskonale pasują do stylu industrialnego.