Nieruchomości

Nowe mieszkania w Poznań-Wilda

Wilda jest dzielnicą Poznania, która ma wiele do zaoferowania. Bliskość centrum, niezawodna komunikacja miejska, a także bogactwo atrakcji, w postaci kina, kawiarni, restauracji i parków, sprawia, że powstają nowe osiedla mieszkaniowe w samym centrum Poznania. Mieszkanie w malowniczej okolicy, z okna którego rozciąga się piękny widok na rozległą dolinę Warty, może stać się Twoim miejscem, w którym bezpiecznie wychowasz dzieci.

Nowoczesne osiedla

Nowoczesne osiedla deweloperskie równają się nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym, takim jak wszelkie udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością ruchową, a także parking pod nieustanną kontrolą kamery oraz tereny do zabaw dla dzieci. W otoczeniu zieleni, stają się doskonałym miejscem zarówno dla rodzin z dziećmi oraz dla amatorów sportów i bycia w ruchu.

Mieszkania deweloperskie

Jedna lokalizacja, duży wybór mieszkań. Przed dokonaniem kupna mieszkania od dewelopera, mamy możliwość przyjrzenia się wielu kombinacjom mieszkania w tej samej lokalizacji. Balkon, wygodny taras, przestronne tereny zielone, podziemny garaż, a także wyższy standard budynku to niewątpliwe zalety mieszkań deweloperskich, które można podzielić wg metrażu na:

  • mieszkania dwupokojowe
  • mieszkania trzypokojowe
  • mieszkania czteropokojowe

Kompleksowe osiedle mieszkaniowe od dewelopera jest gwarancją funkcjonalności rozwiązań architektonicznych zastosowanych przy jego budowie. Z kolei dzielnica Poznania – Wilda jest dobrym miejscem, ze względu na swoją bliską lokalizację do centrum oraz do wielu atrakcji, w tym kina, stadionu, uczelni, a także terenów nadrzecznych i parków.