Handel

Parkowe i uliczne kosze na śmieci

Producenci małej architektury miejskiej mają w swojej ofercie między innymi kosze na śmieci. W warunkach miejskich, parkach i ogrodach doskonale sprawdzają się kosze metalowe.

Zalety metalowych koszy na śmieci

Kosze metalowe miejskie i parkowe wykonane są z materiałów bardzo dobrej jakości. Zabezpieczono je odpowiednimi metodami przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Dzięki temu kosze metalowe są odporne na korozję, wytrzymałe i trwałe. Wysokiej jakości metalowe kosze na śmieci to inwestycja, która się opłaca. Metalowe kosze na śmieci będą bowiem mogły służyć mieszkańcom przez długie lata.

Metalowe kosze na śmieci wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością, ale także walorami estetycznymi. Wyjątkowo atrakcyjnym designem i ciekawym kształtem odznaczają się metalowe kosze na śmieci w stylu retro. W tych koszach pojemnik na śmieci jest metalowy, a obudowa drewniana.

Rodzaje koszy na śmieci

Metalowe pojemniki na śmieci występują w różnych rodzajach. Metalowe pojemniki na śmieci mogą być stojące albo zawieszane. Niektóre pojemniki metalowe na odpady mają daszek, w innych zamontowano termometr. Przewidziano też kosze na psie odchody.

W ofercie można znaleźć także pojemniki metalowe na odpady segregowane. Metalowe pojemniki na śmieci dostępne są w różnych kolorach. Kosze do segregacji metalowe są dokładnie opisane lub oznaczone kolorami. Kosze do segregacji metalowe także występują w wersji stojącej i wiszącej. Kosze do segregacji metalowe można opróżnić tak samo łatwo, jak klasyczne kosze uliczne i parkowe.