Dom i ogród

W jakich pomieszczeniach sprawdzi się nowoczesny wystrój?

Meble nowoczesne są tymi, do których wiele osób podchodzi ciągle jeszcze z pewną rezerwą. Są ciekawe wizualnie, a i ich funkcjonalność sprawia, że trudno od nich oderwać wzrok. Mimo to obawiamy się, że mogą wyjść z mody albo nie wpasować się w stylistykę w naszym domu lub mieszkaniu. Warto postawić sobie zatem pytanie o to, czy są takie pomieszczenia, w których mogą sprawdzić się lepiej niż w innych.

Meble w nowoczesnym stylu do salonu

Salon to serce domu, zasługuje więc na to, aby traktować go w szczególny sposób. Meble inspirowane najnowszymi trendami, nawiązujące do stylu industrialnego i tworzone z myślą o surowych, ale pięknych i funkcjonalnych wnętrzach, mogą być więc strzałem w dziesiątkę.

W salonie znakomicie sprawdzą się oryginalne połączenia nietypowych materiałów, z pewnością docenimy jednak również to, że jeden mebel jest w stanie pełnić co najmniej kilka funkcji. Nie musi być ich wcale dużo, aby salon mógł wywiązywać się z wielu stawianych przed nim zadań.

Jakie meble do pokoju nastolatka?

Meblowanie pokoju nastolatka jest często opisywane nie jako prawdziwa przygoda, ale przede wszystkim – jako źródło stresu. Nie oznacza to jednak, że buntowniczy młody człowiek nie jest w stanie zaakcentować żadnego rozwiązania. Meble designerskie z pewnością spodobają mu się bardziej niż klasyczne rozwiązania. Dzieje się tak z co najmniej kilku powodów. Nastolatek szuka miejsca dla siebie w świecie, stonowane meble kojarzące mu się z pokojem dziecięcym mogą być więc w jego przypadku szczególnie irytujące.

Rozwiązania bardziej nietypowe odpowiadają temu, co dzieje się w jego umyśle. Nic nie stoi zresztą na przeszkodzie temu, abyśmy odwiedzili internetowy sklep meblowy wraz z nim i pozwolili mu samodzielnie dokonać wyboru szczególnie ciekawego rozwiązania.