Handel

Wibrator: jaki jest najlepszy?

Erotyczne zabawki pozwalają na urozmaicenie życia erotycznego. Do tych, które wybierane są wyjątkowo często należą wibratory dla kobiet. Dzisiaj zabawki erotyczne, w tym oczywiście także wibratory można kupić nie tylko w stacjonarnych, ale także internetowych sex-shopach. To dobre rozwiązanie dla tych kobiet, które chcą pozostać anonimowe.

Wibrator dla kobiet: kupujemy pierwszy model

Idealny wibrator powinien odpowiadać indywidualnym preferencjom każdej kobiety. Trudno więc doradzić wybór konkretnego modelu. Panie mogą wybrać wibrator, który stymuluje łechtaczkę lub punkt G albo wibrator dildo, który sprawdzi się nie tylko do zabaw solo, ale także z partnerem.

Wibrator do stymulowania punktu G różni się od pozostałych modeli kształtem. Został specjalnie zagięty na końcu. Na początek warto polecić kupno wibratora, który ma regulowaną moc. Im mniej będzie miał dodatkowych funkcji, tym na początek lepiej. 

Wibrator dla kobiet: na co jeszcze zwrócić uwagę?

Ważna jest oczywiście moc wibratora, jednak ważniejszą kwestią jest materiał, z którego został wykonany. Wibratory silikonowe są bardzo miękkie i ciche. Wibratory z plastiku są twarde, ale drgania przenoszą lepiej od tych pierwszych.

Najbardziej przyjazne dla zdrowia są wibratory wykonane z silikonu lub plastiku ABS. Nie wywołują alergii, można je łatwo utrzymać w czystości. Dobrej jakości wibrator wykonany z przyjaznych materiałów nie może być super tani.