Motoryzacja

Wynajmij samochód dostawczy lub osobowy

Kilkanaście lat temu wypożyczalnie samochodów były w naszym kraju rzadkością. Z ich usług korzystały głównie duże firmy i zagraniczni turyści. Dzisiaj przynajmniej jedna wypożyczalnia aut działa praktycznie w każdym dużym mieście.

Jakie samochody można wynająć?

Na rynku działają nie tylko wypożyczalnie samochodów osobowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup klientów powstają także wypożyczalnie, w których można wypożyczyć różnego typu samochody dostawcze. Wypożyczalnia samochodów dostawczych ma do wynajęcia wyłącznie nowe pojazdy, które mają naprawdę mały przebieg.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych oferuje do wynajęcia pojazdy, które są sprawnie technicznie. Dzięki temu klienci, którzy skorzystają z jej usług mogą czuć się bezpiecznie. Wypożyczalnia samochodów dostawczych umożliwia również wynajęcia busa do przewozu osób oraz lawety.

Różny czas wynajmu

Wypożyczalnia aut oferuje wynajem zarówno krótko- jak i długoterminowy. Wypożyczalnia aut umożliwia wynajęcie samochodu na okres do 7 dni oraz do 100 dni. Wypożyczalnia oferuje klientom wynajmującym samochody także szereg usług dodatkowych. Wynajem aut jest rozwiązaniem bardzo ekonomicznym, ceny w wypożyczalni są naprawdę bardzo atrakcyjne.

Wypożyczalnia działa w kilku polskich miastach. Wynajem aut możliwy jest między innymi w Warszawie, Łodzi i Wrocławiu. Wynajem aut to oferta skierowana do firm i osób prywatnych. Usługi świadczone przez wypożyczalnie samochodów cieszą się rosnącą popularnością. Chętnie wypożyczane są zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze.