Motoryzacja

Jak wynająć busa w Katowicach?

Planujesz bezpieczny i wygodny przejazd dla więcej niż pięciu osób? Wynajem busa w Katowicach może okazać się najlepszym rozwiązaniem na swobodę podróżowania bez dotychczasowych przeszkód logistycznych! Zachęcamy do sprawdzenia propozycji naszej wypożyczalni samochodów. W wypożyczalni możesz wygodnie, szybko i elastycznie wypożyczyć busa w Katowicach, wykorzystać go na terenie miasta lub ruszyć nim w dalszą podróż! Samochody z oferty udostępniamy w formie najmu krótko- i długoterminowego. Zdecyduj się na wynajem busa w Katowicach – to świetna opcja, która sprawdzi się na wycieczkach objazdowych, przy organizacji spotkań biznesowych i w wielu innych sytuacjach. Naszym klientom proponujemy atrakcyjne warunki najmu i korzystne ceny!

Wynajem busa – Katowice. Wynajmij, podróżuj i nie martw się o koszty!

Oferujemy duży wybór polecanych busów znanych z komfortu i niezawodności marek. Nasza flota busów dostępna jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług, jakie oferuje nasza wypożyczalnia!

Wynajem busów w Katowicach – najem długoterminowy i krótkoterminowy

Proponujemy elastyczne warunki wynajmu busów w Katowicach. Nasza flota dostępna jest na zasadach najmu krótkoterminowego, ale jeżeli potrzebujesz samochodu na dłuższy czas umożliwiamy również wynajem długoterminowy. Oznacza to, że możesz wynająć busa w Katowicach np. na weekend, ale też korzystać z niego swobodnie przez dłuższy okres!

Poznaj naszą flotę!

Busy osobowe to samochody nowe, maksymalnie dwuletnie z bogatym wyposażeniem zapewniającym komfort podróży zarówno kierowcy, jak i pasażerom. Proponowane modele w standardzie mają klimatyzację, wbudowane radio samochodowe wraz z systemem audio, wspomaganie kierownicy, centralny zamek, a – dla większego bezpieczeństwa podróżujących – poduszki powietrzne i systemy kontroli trakcji oraz inne zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Klienci mogą wybierać busy z manualną lub automatyczną skrzynią biegów.  Wszystkie oferowane busy są 9-osobowe.

Interesuje Cię wynajem busa w Katowicach? Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty i dostępnych wariantów wypożyczalni. Zależy Ci na możliwości zwrotu pojazdu w innym mieście? Żaden problem – wypożyczalnia samochodów funkcjonuje na terenie całej Polski! Proponujemy przejrzyste warunki najmu, wiele opcji dodatkowych i co ważne – brak ukrytych kosztów!