Usługi

Pełna oferta kancelarii patentowej

Jeżeli posiadasz własną firmę i zajmujesz się produkcją unikalnych towarów, koniecznie zapoznaj się z ofertą jaką ma dla ciebie kancelaria patentowa, która działa na rynku w celu ochrony wynalazków, wzorów użytkowych oraz znaków towarowych.

Pełna oferta kancelarii to nie tylko ochrona na wynalazki czy wzory użytkowe, ale również opracowywanie i dokonywanie fachowych zgłoszeń w kraju, w Europie, a nawet w innych państwach na całym świecie. Na co dzień zajmujemy się udzielaniem fachowych porad oraz opracowywaniem ekspertyz właśnie w zakresie wprowadzenia patentu na dany wynalazek. Dodatkowo możemy reprezentować strony przed sądem oraz przed urzędem patentowym.

Czy warto skorzystać z usług biura patentowego?

Nasze biuro patentowe działa na rynku polskim od wielu lat, prowadzimy także sprawy na skalę Europejską oraz międzynarodową. Możemy pomóc nie tylko doradztwem patentowym, ale również reprezentowaniem przed sądem powszechnym w sytuacji, kiedy dojdzie do konfliktu związanego bezpośrednio z własnością przemysłową oraz nieuczciwą konkurencją.

Rzecznik patentowy udzieli fachowej i pełnej porady w zakresie własności przemysłowej oraz intelektualnej, odpowie na pytania związane z nieuczciwą konkurencją oraz prawami autorskimi. Obsługujemy osoby indywidualne oraz firmy, za każdym razem broniąc sprawiedliwości i prawa patentowego.

Zabezpiecz się przed konkurencją i skorzystaj z prawa patentowego

Jeżeli posiadasz unikalny produkt, koniecznie zabezpiecz go prawem patentowym, aby nieuczciwa konkurencja nie zrobiła tego wcześniej oraz abyś mógł swobodnie dysponować wynalazkiem na rynku krajowym bądź międzynarodowym. Zabezpiecz swój wynalazek przed podrobieniem, pomoże ci w tym radca patentowy z naszej kancelarii.