Dla firm

Klasyczne meble do biura

Meblując biuro, powinniśmy szczególnie zwrócić uwagę na funkcjonalność i wygląd, jaki mają meble biurowe Poznań. Szczególnie zwróćmy uwagę na krzesła biurowe Poznań i szafki.

Krzesło komputerowe w biurze

Fotele biurowe Poznań powinny być trwałe, stabilne i ergonomiczne. Wybierając krzesła dla pracowników, należy zwrócić uwagę na jakość ramy. Pożądane jest, aby były metalowe, zamontowane na pięcioramiennym krzyżu. Oparcie krzesła powinno mieć zgięcie w okolicy lędźwiowej, ta forma zapobiega bólowi pleców. Świetnie, jeśli elementy konstrukcyjne są regulowane. W takim przypadku pracownik będzie mógł ?dopasować? meble do swojego wzrostu.

Szafy i meble do pokoju szefa

Jeśli Twoja firma ma duży personel, wieszaki na ubrania nie wystarczą. Szybko się psują, ponieważ nie są przeznaczone na dziesiątki płaszczy przeciwdeszczowych i futrzanych. Najlepszą opcją w tym przypadku jest przestronna szafka z wieszakiem. Do biura idealnie pasuje model z lustrzaną fasadą. Najważniejsze wydarzenia odbywają się w biurze dyrektora firmy – podpisywanie umów, podejmowanie strategicznych decyzji, negocjacje z kluczowymi partnerami. Dlatego bardzo ważne jest, aby biuro szefa odpowiadało statusowi firmy i pozostawiało pozytywne wrażenie. Zwyczajowo projektuje się biura menedżerów i menedżerów najwyższych w następujących stylach:

  • klasyczny;
  • hi-tech;
  • minimalizm;
  • w stylu art deco.

Wnętrze w klasycznym stylu wskazuje na przywiązanie firmy do tradycji, a także wskazuje na bogactwo i dobrobyt. Ten styl projektowania jest zwykle wybierany przez szefów banków, dużych instytucji inwestycyjnych. W „klasycznym” biurze szefa sprawdzają się meble z naturalnego drewna (wiśnia, dąb, cis), obite prawdziwą skórą. Biurko, szafki, półki można ozdobić rzeźbionymi detalami. Paleta kolorów w takim biurze zwykle nie jest bardzo zróżnicowana – przeważają odcienie brązu, bieli, beżu, ciemnej zieleni. Jako wystrój wykorzystuje się zegarki, obrazy, pamiątki, drogie prezenty.