Moda

Moda męska 2019/2020

Znani projektanci zadbali o to, aby mężczyźni w jesiennych porach wyglądali stylowo i prezentowali się dobrze. Wszystkie jasne trendy nadchodzącego sezonu łączą praktyczność i wygodę. Kurtki przejściowe męskie na sezon, to kurtki eleganckie, ale też bez problemu znajdziemy tutaj modne tanie kurtki męskie.

Styl jesienny roku 2019

Jeśli chodzi o kurtki jesienne to obowiązuje minimalizm – styl, polegający na zastosowaniu wysokiej jakości szlachetnej faktury produktu i braku elementów dekoracyjnych, niepotrzebnych detali. Jednak nadal nie można sobie wyobrazić jesiennej odzieży męskiej bez futra, która obecnie pełni nie tylko funkcję izolacyjną, ale także estetyczną. Futrzany kołnierz lub puszysty brzeg kaptura nie tylko przyjemnie rozgrzeją, ale także sprawią, że kurtka będzie stylowa i atrakcyjna. W tym sezonie futro powinno różnić się od głównego koloru kurtki, działać jako jasny akcent.

Detale z wyobraźnią

Nadal popularne są kurtki skórzane. Jeśli chodzi o kurtki wiosenne, to moda młodzieżowa wyróżnia się szczególną tożsamością, nieoczekiwanymi kombinacjami i ciekawymi sylwetkami. Ogólnie rzecz biorąc, trendy młodzieżowe podlegają głównym trendom mody, z tym że w stylu młodzieżowym modne detale garderoby łączą się z większą odwagą i wyobraźnią. Nawet najprostsze rzeczy w 2020 roku mogą wyglądać modnie. Kurtka w granatowym kolorze stanowi podstawę stylowego, swobodnego wyglądu, uzupełnionego kraciastym szalikiem, okrągłym kapeluszem i okularami. Połączenie beżowej klatki i szarych spodni wygląda stylowo, choć można je zastąpić dżinsami. Jasny szal, niezwykły kapelusz i okulary podkreślają obowiązujące trendy.