Moda

Zanim kupisz biustonosz

Jednym z najważniejszych elementów damskiej bielizny jest biustonosz. Wśród nich wyróżniamy dzisiaj mnóstwo fasonów. Stanik bez ramiączek jest rodzajem biustonosza, którym interesuje się coraz więcej kobiet.

Kiedy warto wybrać ten model?

Stanik bez ramiączek sprawdzi się zawsze wtedy, gdy zależy nam na tym, aby wystające ramiączka od stanika nie psuły estetycznego wyglądu. Stanik bez ramiączek jest idealny do sukienek i bluzek na bardzo cienkich ramiączkach oraz do tych, które odsłaniają ramiona. Klasyczny, tradycyjny biustonosz bez ramiączek to stanik typu bardotka. Stanik typu bardotka idealnie pasuje do sukien wieczorowych i ślubnych. Stanik typu bardotka bardzo ładnie zaokrągla biust. Może to być biustonosz z wymiennymi zapięciami – wtedy sprawdzi się nie tylko na wielkie wyjście, ale także na co dzień. Biustonosz z wymiennymi zapięciami umożliwia wybranie koloru zapięcia tak, aby było ono mniej lub bardziej widoczne pod ubraniem.

Inne modele biustonoszy

Wiele kobiet interesuje nie tylko biustonosz z wymiennymi zapięciami, ale także stanik push up. Stanik push up ma stałe grono zwolenniczek. Stanik push up wybierają głównie kobiety z małym i średnim biustem. Może to być stanik z wymiennym zapięciem. Stanik z wymiennym zapięciem ułatwia wybranie stylizacji idealnej na co dzień. Stawiając na stanik z wymiennym zapięciem możemy dopasować go do rodzaju aktywności. Jest zaprojektowany tak, aby był komfortowy, a jednocześnie piękny. Więcej o biustonoszach możecie przeczytać w naszym wcześniejszym artykule.