Handel

Jaki wibrator wybrać?

Erotycznych zabawek dla kobiet jest dzisiaj mnóstwo. Do tych, które kupowane są naprawdę bardzo często należą wibratory dla kobiet

Wibrator dla kobiet: kupujemy pierwszy gadżet

Nie ma jednego uniwersalnego modelu wibratora dla kobiet. Dlatego przed dokonaniem zakupu należy zastanowić się nad swoimi preferencjami. Mały kieszonkowy wibrator może stymulować zarówno łechtaczkę, jak i suki. Znacznie od niego większy dildo sprawdzi się do głębokiej penetracji pochwy, zaś króliczek to dobry wybór dla kobiet, które jednocześnie chcą stymulować łechtaczkę i pochwę.

Do wyboru są również wibratory przeznaczone specjalnie do stymulowania punktu G. Modeli wibratorów jest całe mnóstwo. Na początek warto wybrać jednak taki, który nie ma zbyt wielu funkcji dodatkowych. Klasyczny wibrator kieszonkowy lub wibrujące jajko sprawdzą się na początek idealnie.

Wibrator dla kobiet: gdzie kupić?

Wibratory nie są drogimi zabawkami erotycznymi. Można je kupić w stacjonarnych i internetowych sex- shopach. Jest to jednak zabawka używana w miejscach intymnych, powinna więc być wykonana z materiałów, które są bezpieczne dla zdrowia. Lepiej więc postawić na dobry sklep i zapłacić za wibrator trochę więcej. Tani może stać się przyczyną problemów zdrowotnych. Wibrator najczęściej zasilany jest na baterie. Koniecznie trzeba pamiętać o używaniu żelu nawilżającego lub lubrykantu. Po każdym użyciu wibrator należy umyć.